Kiedy trafiłam do Mariki metoda EFT była mi już znana .Pełna wewnętrznych leków, traum, zaufałam i dałam się poprowadzić .Delikatne, ale jakże skuteczne prowadzenie Mariki pomogło mi odkryć w sobie emocje ,tak zakopane ze nawet nie miałam pojęcia o ich istnieniu. Dzięki Marice znów mogę sobie pozwolić na uczucia ,to tak jakbym siebie odnalazła i odkryła na nowo. Dziękuje Ci Kochana za Twoja empatie i wyczucie ,które jest tak bardzo potrzebne w tej pracy, przy tobie czułam się zrozumiana i zaopiekowania. Dziękuję.

Marika jest pełna spokoju, empatii i uważności na drugą osobę. Doskonały kompan by wyruszyć w podróż do wnętrza siebie, by odnaleźć i zrozumieć nieznane dotąd ścieżki. Dziękuję. Będę wracać.
Marika, jesteś wspaniałą trenerką. Pełną ciepła, empatii i spokoju. Dzięki Tobie uwolniłam ukryte emocje. Z Tobą dotarłam w głąb siebie. Z miłością prowadziłaś mnie po moich ciemnych zakamarkach. Bardzo Ci dziękuję za wszystko. Pozdrawiam Cię z miłością.
Bardzo dziękuję Marice za objęcie tych emocji, których nie potrafiłem czuć. A jednak męczyły mnie, bo chciały zmienić wibrację. Ta część, gdzie jako dziecko przeżywałem niewyobrażalne, mogła poczuć się o 360 stopni lepiej. Dodatkowo do tego wszystkiego złapałem kontakt z wdzięcznością tą odczuwaną!
Pierwszy raz odkąd pamiętam obudziłam się bez poczucia lęku i paniki. Z ochotą wstałam i poszłam do pracy.

Kochani, ja jestem u Mariki na sesjach terapeutycznych. I choć czasem nie jest łatwa to droga, to czuje się w pełni zaopiekowana, zrozumiana i cieszę się, bo wiem, że na końcu tej drogi czeka wolność i szczęście. Polecam Wam tę piękną duszę.

Shopping Cart
Scroll to Top