Wspaniały kurs od strony merytorycznej. Marika jest niesamowitą prowadzącą, która wkłada całe swoje serce i uważność na każdym etapie pracy. Bardzo dużo praktyki własnej pod okiem Mariki, która cały czas opiekuje się uczestnikami, naprowadza w dobrym kierunku, daje dużo praktycznych wskazówek. Jestem zachwycona pod każdym względem i z całego serca polecam! Niesamowita przygoda zakończona masą wiedzy i umiejętności.

Anna Frołowicz

Marika posiada nie tylko wieloletnie doświadczenie w obszarze EFT ale również intuicję i empatię oraz potrafi stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, które są niezwykle ważne i pomocne w pracy z drugim człowiekiem. Kurs trenerski czy superwizje, w których miałam przyjemność uczestniczyć odebrałam nie tylko jako rzetelnie przekazaną wiedzę merytoryczną ale również realne wsparcie w transformacji mojego życia i podnoszenia jego jakości.

Anna Surała

Uczestniczyłam w kursie nt. Procesów porodowych Matrix Reimprinting, który prowadziła Marika. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu.
Dba o jakość przekazywanej wiedzy, jest bardzo dokładna, tłumaczy w zrozumiały, ciekawy sposób. Mówi z pasji, serca i własnego doświadczenia – to się czuje.
Jest otwarta, słuchająca, uważna. Ma niezwykłą intuicję.
Będę wracać na kolejne kursy i sesje żeby móc się nauczyć od Mariki jak najwięcej.

Anna Kłosińska

Trafiłam na kurs trenerski EFT kilka lat po tym, jak zetknęłam się z techniką po raz pierwszy i testowałam ją na sobie, korzystając z ogólnodostępnych możliwych źródeł przekazu. „Popukałam” i odstawiłam, nie rozumiejąc tego, w jaki sposób ta metoda tak naprawdę działa, jak ją należy stosować i jakie są jej możliwości. Coś mi jednak mówiło, że trzeba się tej metodzie przyjrzeć bliżej. Znalazłam Marikę, poczułam, że to od niej dostanę taką wiedzę i wsparcie, jakich oczekuję i potrzebuję. Moja intuicja prowadziła mnie niezawodnie. Marika jest cudownym trenerem EFT, posiada ogromną wiedzę, nie tylko teoretyczną z zakresu dziedzin naukowych obejmujących metodę EFT, ale również jest „kopalnią wiedzy życiowej”. Przekazuje wiedzę merytoryczną w sposób prosty i zrozumiały, podczas ćwiczeń praktycznych otacza wsparciem i opieką, co ułatwia zrozumienie przekazywanych treści i przełożenie ich na działanie. Dzięki Marice dowiedziałam się i poczułam na sobie, jak wielką moc mają techniki EFT. Kurs EFT to najlepsza inwestycja mojego życia: wzbogaciłam się o potężne narzędzia do transformacji tego, co mnie nie wspiera, a blokuje przed dalszym rozwojem. Nabrałam pewności siebie i przekonałam się, że w zdrowy sposób wzrosło poczucie mojej wartości. Poprawiłam jakość własnego życia, teraz mogę pomagać innym. To cudowne.

Milena Jankowska

Wspaniała nauczycielka EFT. Na kursach przekazała nam wiedzę w bardzo przystępny sposób oraz zawsze służyła pomocą. Atmosfera bliskości między kursantami, która stworzyła bardzo pomogła mi w nauce i praktyce. Dzięki wielkie za kurs EFT i dawkę dobrej energii! 🙂

Kamil Szwed

Marika w roli nauczyciela, jest profesjonalna, ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się z kursantami. Ponadto Jest taktowna, wyrozumiała i posiada mega intuicję. Przez cały okres trwania kursu czułam że jest z nami całym serduchem, zawsze odpowiadała na nasze pytania pomiędzy zajęciami. Była i jest dla naszej całej grupy ogromnym wsparciem. Jestem wdzięczna za całą wiedzę którą nam przekazała i za wszystkie emocje których doświadczyłam na kursie.

Katarzyna Zięba

Nie wiem czy to nie będzie przekleństwo dla Mariki, ale będę wracać do niej zarówno na sesje indywidualne, jak i na kursy czy warsztaty, na których dzieli się swoją wiedzą, opartą o wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Wszystko z poziomu serca, z wyczuciem i prowadzeniem, z szacunkiem dla drugiej osoby i tego co czuje. Jestem terapeutą EFT i mam porównanie. Mój wybór jest prosty. Polecam z całego serca.

Agnieszka C.

Polecam serdecznie pracę indywidualną z Mariką jak i kurs EFT, który realizuje. Miałem przyjemność uczestniczyć właśnie w kursie, aby rozszerzyć wiedzę i umiejętności w zakresie EFT, natomiast skorzystałem również z sesji indywidualnej. Ogrom wiedzy praktycznej, podejście specjalisty na najwyższym poziomie, odpowiedzi na absolutnie wszystkie potrzebne pytania, to jest ten poziom profesjonalizmu, który życzyłby sobie każdy. Ja na co dzień pracuje z biznesem, firmami, prowadzę szkolenia, konsultuje rozwiązania, również pracuje indywidualnie, wiec ze swojej perspektywy, mogę polecić współpracę z Mariką z czystym sercem!!”

Łukasz Karkoszka

Są takie emocje, które tylko wtedy kiedy dotkniemy i poczujemy je tak głęboko i prawdziwie, to udaje nam się je puścić je WOLNO. Wolno z ciała, umysłu i duszy……
Piękny kurs, piękne Kobiety, niepowtarzalne emocje.
Trenerka Marika pokazująca z szacunkiem i miłością drogę przez siebie do ludzi, a przede wszystkich dla ludzi. Wdzięczność za czas, przekazaną wiedzę z poziomu serca, za wszystkie wskazówki.

Justyna Filipczak

Całym sercem polecam Marikę i jako terapeutkę i instruktorkę EFT. Podczas procesu terapeutycznego czułam się całkowicie bezpieczna, zaopiekowana, poprowadzona w sposób łagodny a jednocześnie pewny i skuteczny. Rezultaty sesji manifestowały się w mojej codzienności bardzo szybko. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z prowadzenia Mariki. Natomiast jeśli chodzi o szkołę EFT, wielka wdzięczność za przekazaną wiedzę, za atmosferę, za wsparcie w procesach, za uważność, zaangażowanie i dostępność zawsze, kiedy jest potrzeba.

Patrycja Każmierczak

Marika jest doskonałą nauczycielką, z ogromnym doświadczeniem. Znajduje i pokazuje sytuacje, które normalnie pozostają głęboko schowane. Po sesji z nią świat wyglada inaczej….

Agnieszka Ambrosius

Korzystałam z sesji indywidualnych oraz kursu trenerskiego EFT. Z czystym sumieniem polecam Marikę i jako uważną towarzyszkę w procesie, i jako cudowną, konkretną nauczycielkę.

Karolina Gadzińska

Shopping Cart
Scroll to Top