Matrix reimprinting

Matrix Reiprinting (MR) autorstwa Karla Dawnson’a to metoda, która pozwala połączyć Klienta z przeżytą traumą i rdzennymi przekonaniami, które na poziomie nieświadomym kształtują nasze myśli, wpływają na nasze reakcje emocjonalne i życiowe decyzje.

Wiele naszych przekonań może być wspierających, ale są i takie, które potrafią utrudnić nam funkcjonowanie, niszczyć relacje, plany zawodowe, wpływać na naszą biologię i zdrowie.

Nie tylko wstrząsające traumy mają na nas wpływ.

Przykre doświadczenia w postaci przykładowej kłótni mogą również powodować, że „zapiszemy” emocje i reakcję stresową w pamięci, a te z czasem staną się fundamentem budowy niekorzystnych przekonań. Jesteś w stanie przypomnieć sobie przykre zdarzenie ze swojego dzieciństwa, gdzie „wdrukowałeś” sobie niekorzystną emocję, myśl, które z czasem wpłynęły na definicję tego kim, wg. ciebie jesteś?

W procesie MR, z wykorzystaniem EFT, możemy w bezpieczny sposób nawiązać kontakt z ECHO, uwolnić trudne emocje i odblokować przepływ energii. Co więcej- możemy „zaktualizować system” , wgrać nowe dane. Nie oznacza to, że zmieniamy przeszłość- oznacza to, że przeszłość przestaje nami kierować, oznacza nowe połączenia neuronowe w mózgu i nowe możliwości.

W MR nazywamy to dziecko ECHO. To ono trzyma wszystkie emocje i informacje związane z doświadczeniem trudnym/ traumatycznym. Jeśli nie udało nam się uwolnić traumy w przeszłości, zostanie ona zamrożona w ciele, „zapomniana” w świadomości, aby pozwolić nam „przeżyć” , ale będzie miała na nas wpływ z poziomu nieświadomego. Dlatego niektóre osoby, sytuacje stanowią dla nas triggery , aktywują przykre emocje, lęk, fobie, a my nie do końca potrafimy zrozumieć naszych reakcji. Tak długo jak będziemy nosić w sobie nieuwolnioną traumę będzie ona mogła, w niespodziewanych dla nas momentach, o sobie przypominać.

W czym pomoże Ci MR

rozpoznać negatywne rdzenne przekonania

przeprocesować traumy

przebaczyć

wrócić do dobrej formy psychicznej

uzdrowić ciało

przyciągać pozytywne doświadczenia

przeformuować przekonania

Certyfikowałam się u samego Mistrza metody Karla Dawnsona, otrzymując tytuł trenera MR, zasilając międzynarodowe grono nauczycieli EFT Matrix Reimprinting Academy.

Dokument uprawnia mnie do prowadzenia szkoleń w Polsce i poza granicami kraju.

W 2023 roku miałam przyjemność tłumaczyć pełne szkolenie Matrix Reimprinting przy boku mojego nauczyciela Karla.

Poza kursem podstawowym prowadzę szkolenia uzupełniające:

Matrix Reimprinting proces porodowy

Matrix Reimprinting przyszłe ja

Matrix Reimprinting wcielenia

Matrix Reimprinting proces zastępczy

 

Shopping Cart
Scroll to Top