Cellular EFT

Pamięć komórkowa naszego ciała to potężna baza danych, gdzie zapisane są nasze wspomnienia, ale nie tylko.

Badania naukowe potwierdzają, że po przodkach nie dziedziczymy wyłącznie cech wyglądu zewnętrznego, dziedziczymy również ich doświadczenia. Okazuje się, że złe warunki życiowe jak stres, głód, bieda, traumy dotykające naszych rodziców, dziadków nie pozostają bez wpływu na nas i na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Co więcej warunki w jakich żyli rodzice przed spłodzeniem potomka także mają wpływ na rozwój ich dziecka. Ładunki emocjonalne, które towarzyszą ważnym zdarzeniom potrafią wędrować w podświadomości rodziny i być przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Podczas sesji Cellular EFT uwzględnia się nie tylko problem klienta, ale także doświadczenia jego rodu

Metoda stworzona jest do pracy nad pamięcią komórkową i korzysta z dorobku badań epigenetycznych oraz psychogenealogicznych.  Pozwala uzyskać wiedzę na temat przekonań rodowych, ich wzorców emocjonalnych i psychicznych, podświadomej lojalności rodzinnej, które objawiają się w naszych decyzjach i życiowych wyborach.

Cellular EFT jest metodą integracyjną dlatego podczas sesji łączymy pracę umysłu ciała i emocji korzystając z technik EFT, Matrix Reimprinting , Focusing, Mindfilness.

W czym pomaga Cellular EFT?

Shopping Cart
Scroll to Top